הטיפים הכי חשובים לקניית בגד ים שיחמיא לך

 

הטיפים הכי חשובים לקניית בגד ים שיחמיא לך

 

כשאנו בוחרות בגד ים, ובגדים בכלל, עלינו ליצור איזון בין הכתפיים לאגן וליצור מראה אחיד וארוך

 


קניית בגד ים מושפעת הרבה מאופנה, כמובן, ומטעם אישי, אך לא כל בגדי הים נראים אותו דבר על כל אחת, בשל הבדלי מבנה ונתונים טבעיים שונים. לכל אחת יחמיא בגד ים אחר, והמגוון העצום עשוי לבלבל כל אחת. מעצבת האופנה שרונה,

המחזיקה את המותג המצליח פרפל אילת, נותנת טיפים לרכישת בגד ים מחמיא ומוצלח.

 

איזון 


שם המשחק, תמיד, הוא איזון. מגוון בגדי הים הקיימים היום נותנים פתרון עיצובי לכל מבנה גוף באשר הוא, ואנחנו צריכות רק לבחור נכון. כשאנו בוחרות בגד ים, ובגדים בכלל, עלינו ליצור איזון בין הכתפיים לאגן וליצור מראה אחיד וארוך, המדגיש או מטשטש את מה שנרצה שידגיש או יטשטש.

 

כתפיות 

 

  • שהכתפיים רחבות מהאגן, מומלץ להעדיף בגדי ים עם קשירה מסביב לצוואר או עם צווארון קולר, הנותנים אשליה של היצרות החלק העליון. 

 

  • כשהאגן רחב מהכתפיים כדאי להעדיף כתפיות היושבות במרכז הכתף וכמה שיותר כלפי חוץ כדי ליצור אשליה של רוחב.


אגן

 

  • אגן צר יראה רחב יותר אם על חלקו התחתון של בגד הים יהיו וולנים, תוספות בד או חצאית.
  • בהמשך לכך – הניסיון לטשטש אגן רחב בעזרת בגד ים עם חצאית עובד דווקא הפוך, ומדגיש את רוחב האגן אפילו יותר. יחד עם זאת, נשים רבות בעלות אגן רחב מרגישות נוח יותר כשבגד הים שלהם כולל חצאית, והנוחות האישית חשובה לא פחות, ואולי אף יותר, מהמראה המתקבל בסופו של דבר.


 

פסים והדפסים 


שימוש נכון בפסים והדפסים יכול להשוות מראה צר וארוך יותר, הן בלבישת ביקיני והן בלבישת בגדי ים שלמים. בחו"ל אגב, בעיקר באירופה, לא נהוג כלל ללבוש בגדי ים שלמים, ללא קשר למבנה הגוף, למשקל או לגיל. 

 

  • דוגמא אנכית על בגד הים יכולה לסייע באשליה של מראה צר יותר לנשים בעלות מבנה מלא.

 

  • כדי ליצור אשליה של מותניים צרים יותר ניתן לרכוש בגד ים שלם בעל צבע אחיד במרכז וצדדים בהירים יותר. גזרת כיווצים באזור המותניים משווה אף היא מראה של מותניים צרות יותר.

 

  • מראה צר יותר יכולה להתקבל גם על ידי לבישת בגד ים בגזרת מעטפת.

 
.

 


 

 

בגד ים פרפל

קניית בגדי ים באינטרנט