לקנות חכם אצל מעצבת בגדי ים

לקנות חכם אצל מעצבת בגדי ים

 

הקיץ הגיע ויחד עם החום היתושים ושאר הסיבות לקיטורים הגיע גם הזמן לים והזמן להשוויץ בבגד ים חדש ומחמיא שקנית אצל מעצבת בגדי ים.

 

החנויות מלאות בגדי ים רבים ומגוונים, ולעיתים ההיצע הרב פשוט מסנוור. את נותרת מול המדפים ולא יודעת במה לבחור.


בחברת PURPLE ("פרפל") תוכלי להיות בטוחה שהשקיעו רבות כדי ליצור עבורך את בגד הים המושלם על ידי שרונה, הבעלים של החברה ומעצבת בגדי הים. מדוע כדאי לקנות אצל מעצבת דווקא? המומחים שלנו מסבירים.


ייחודיות ועיצוב


כאשר את רוכשת בגד ים אצל מעצבת בגדי ים את יכולה להיות בטוחה שלא תראי כמוהו רבים. בגד ים מעוצב הוא פרי עיצוב ייחודי ובניגוד לנהוג ברשתות אופנה גדולות, לא מיוצר בכמויות מסחריות.

 

היתרון הגדול ברכישה אצל מעצבת היא ההקפדה שלה על הפרטים הגדולים והקטנים לקבלת תוצאה מושלמת.


כל בגד ים מעוצב בקפידה יתרה ואינו זהה לאחר. אז מה הרווח שלך? כנראה שמבטים רבים יופנו לעברך כאשר תלבשי את בגד הים המעוצב שבחרת לך. אם את אוהבת להיות הכוכבת של החוף - קני לך בגד ים מעוצב ומיוחד.


איכות

 

מעצבת טובה מקפידה להשתמש בחומרי גלם איכותיים וטובים. כמובן שישנה חשיבות מרובה לכך. בגד ים איכותי יעמוד בגבורה בשימושים רבים, יוכל לשרוד כלור ומלח, שמש חזקה וכמובן כביסות מרובות. אם האיכות חשובה לך, הקפידי לדעת מי עומד מאחורי בגד הים אותו רכשת.


גם המחיר הוא לא מה שחשבת


כאשר מדברים על בגד ים שעוצב במיוחד עבורך, מייד חושבים על מחיר גבוה ויקר.

 

אכן, ישנם בגדי ים יקרים מאוד, שמחירם נע בין כמה מאות שקלים להרבה יותר מזה. אין ספק, שלא כל אחת תוכל להרשות לעצמה לרכוש בגד ים יקר. יחד עם זאת, ניתן למצוא בגדי ים הנמכרים דרך חברה מסויימת, ששכרו את שירותיה של מעצבת במחירים הוגנים ונוחים לכל כיס.


אכן, ישנם בגדי ים יקרים מאוד, שמחירם נע בין כמה מאות שקלים להרבה יותר מזה. אין ספק, שלא כל אחת תוכל להרשות לעצמה לרכוש בגד ים יקר.


יחד עם זאת, ניתן למצוא בגדי ים הנמכרים דרך חברה מסויימת, ששכרו את שירותיה של מעצבת במחירים הוגנים ונוחים לכל כיס.


בגד ים עם בית 


כאשר את קונה בגד ים אצל מעצבת בגדי ים את יודעת שיש לך למי לפנות. אם לדברי ביקורת או החלפת מוצר מכל סיבה שהיא, ואם לפרגון או מילה טובה, לכל אלו יש לך כתובת. מעצבת החברה תשמח לשמוע ולטפל בפנייתך ואף להתחשב בהערותיך ובהארותיך.  

  מעצבת בגדי ים