בגד ים ברזילאי- הכוכב של החוף

בגד ים ברזילאי - הכוכב של החוף

 

בקיץ הזה רק בגדי ים ברזיליאים - זמן להתחיל את המסיבה

 

חוף הים או הבריכה הם בהחלט המקומות בהם תוכלי להשוויץ בלי בושה בגוף חטוב ומושך. אם את באמת רוצה להרגיש ולהראות במיטבך בים ובברכה, בגד ים ברזילאי הוא בגד הים המושלם עבורך. בחברת PURPLE ("פרפל") תוכלי למצוא שילוב מנצח של יופי, נוחות ומחיר נוח והגון על מבחר בגדי הים.


בגד ים ברזילאי מהו


בגד ים ברזילאי (CHEEKY) מורכב משני חלקים והוא מעין שילוב בין חוטיני לביקיני. מקור החוטיני הוא מדינות בעלות אקלים חם מאוד, בהן לבוש מעין זה היה נהוג בעיקר אצל גברים כבר לפני 75,000 שנה.


הגרסא הברזילאית של בגדי ים שכמובן יועדה לנשים נוצרה בברזיל במהלך שנות ה-70 והיא חושפנית יותר מביקיני, בעיקר באיזור הישבן אך פחות חושפנית מחוטיני. גם פיסת הבד הקדמית מסתירה יותר מאשר בחוטיני, אך חושפנית יותר מביקיני.


  • החלק הקדמי של בגד הים, מחובר לרוב ברצועה דקה לחלק האחורי של בגד הים, המכסה את האיזור שמעל הישבן וחושף כמעט את כל החלק התחתון שלו.


   

עיצוב, איכות ומחיר

 

בבואכן לרכוש בגד ים, חשוב מאוד להקפיד על מספר דברים עיקריים.

 

  •  איכות המוצר: בגד ים איכותי הוא כזה השורד חשיפה לכלור, מלחים וכביסות רבות ולא דוהה או מתפורר. כדאי לרכוש את בגד הים בחנות או חברה שאתם סומכים עליה, ולוודא כי יש מי שעומד מאחורי המוצר במקרה שיש צורך להחליפו מכל סיבה שהיא.

 

  •  עיצוב: כיום קיימים סגנונות רבים ומגוונים של עיצובים לבגדי ים. בחרו בגד ים שאתן אוהבות את עיצובו וצבעיו, וודאו כי הוא הולם אתכן ואתן חשות נוח כאשר אתן לובשות אותו.


  • מחיר: גם המחיר הוא פונקציה חשובה כאשר אתן בוחרות בגד ים. הוא יכול להיות יקר, אך לא חייב להיות כזה, וגם בגד ים במחיר זול יחסית יכול לעשות מצויין את העבודה.להרגיש בברזיל ולהשאר בארץ


אז למי בגד ים ברזילאי מתאים? לכל אישה שחשה נוח ללבוש בגד ים המורכב משני חלקים ויחסית חושפני. היתרון הגדול של בגד הים הברזילאי, הוא השילוב בין ביקיני וחוטיני ויצירת מעין גרסת "אמצע"- חושפני יותר מביקיני אך לא חושפני מאוד כמו חוטיני. 
תיהנו!    


 

אם כבר בגדי ים אז אפשר לטפח את עצמך ולדאוג לשיער יפה בריא ומלא בעזרת שיטות חדשות של מילוי שיער דליל לנשים          

 

  בגד ים ברזילאי